„ ... touze po jídle je třeba naslouchat…"


Nejčastěji vyhledávaným slovem v internetovém vyhledávači je v dnes „DIETA“. 
Ani reklama vás chvíli nenechá v klidu a její jednosměrnost vedená v duchu "ZHUBNOUT", na vás ze všech stran valí plejády zázračných diet, .....a jak víte, stejně nefungují. Proč?
 
Nechcete nic měnit, nic si zakazovat a především se dlouhodobě omezovat.
 
 
Současným trendem je šáhnout po připravovaném polotovaru ze supermarketů nebo po hotovém pokrmu z fastfoodů. Výsledkem je často nedostatek důležitých vitaminů, minerálních látek a vlákniny.
Přitom vyvážená strava je nesporně základem péče o vlastní zdraví.
Náš systém JLMenu je postaven na principu: „Nauč se poslouchat své tělo.", tedy vaše tělo si řekne, co je pro něj přijatelné, co je vhodné a nevhodné.  Naučíte si sami sestavit vlastní chutný jídelníček, jehož příprava vás bude bavit a který pro vás bude časově dostupný. Vše je o motivaci a vaší vůli chtít.  
 
                  
S pomocí konzultačního vedení se naučíte jíst vyváženě a vyrovnat rozdíl mezi příjmem a výdejem energie. Jedním z nejlepších způsobů celkového zdraví, vitality, péče o sebe, zpomalení stárnutí, zkrátka prevence, je dát tělu PRIROZENOU STRAVU bohatou na živiny, minerální látky, vitaminy, enzymy a také pestrou na vůně, chutě a barvy. NaučÍte se utlumit přebujelou chuť k jídlu nebo naopak potlačenou nechuť k jídlu i k životu, pomocí správné životosprávy. 
 
 
I známé úsloví praví:  „Je-li otec nemoci neznámý, matkou je vždy strava. " ...  platí a platit bude stále, co k tomu dodat?
 
Program JLMenu - klíč k tvému úspěchu  
 
 
 
 
 
  
Prezentaci vytvořil Lubomír Fiala / 2011