„Regenerace je předpokladem každé terapie."


Proč je na místě začít s regenerací?

 

 Lidské tělo se dá přirovnat ke stroji, který čas od času potřebuje „generálku“. Každý člověk je den, co den, vystaven negativním vlivům okolí  i prostředí, které ovlivňují naši tělesnou i duševní pohodu.        

 

Právě stres, špatné stravovací návyky a nedostatek spánku i pohybu mohou vést nejen k nadváze, obezitě, nespokojenosti sami ze sebou, ale mohou zapříčinit i vážná onemocnění.

 

Především ti lidé, kteří se rozhodnou změnit svůj životni styl a začnou na sobě pracovat, potřebují kromě dostatečného přísunu základních živin i pozitivní přístup, včetně dobré nálady a fyzické kondice.

 

Podle lékařských studií, stresovaný     a podvyživený organismus, redukci hmotnosti a programy snižování váhy špatně snáší. To je také nejčastější důvod, proč se odbourávání tuků       a samotný proces hubnutí zastaví.

A jak na to?

 

V první řadě nepropadat panice, existují možnosti, jak najít cestu ke kvalitnímu a plnohodnotnému životu.        

Pomocí vyvážené stravy, dostatečného pohybu a relaxace lze zpomalit proces stárnutí a snadněji kontrolovat svou váhu a předcházet nemocem.

 

Řešení vašeho jídelníčku je vždy INDIVIDUÁLNÍ.

Chcete-li efektivně regenerovat svůj organismus, začněte se zajímat o to, co jíte. A zorientujte se v džungli současných potravin.
více na: www.JLMenu.cz
Prezentaci vytvořil Lubomír Fiala / 2011